antalya ceza avukatı antalya ağır ceza avukatı

Bilgilendirme Formu


Kiralama Süresi

En kısa kiralama süresi 24 saattir.

Toplam 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır.

Uzun Süreli Kiralamalar

Uzun süreli kiralamalar için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 0537 638 70 79 numaralı telefondan Adıyaman Akın Rent A Car Araç Kiralama Adıyaman merkez ofisini arayabilirsiniz.

Adıyaman Araç Kiralama

Aracı teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kira süresine bakılmaksızın tek yön ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için merkez ofisimizi arayabilirsiniz.

Araç Teslim Alma – Araç Bırakma

Adıyaman Havaalanı ve Merkez Ofisimizde günün her saatlerinde; araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir.

Sürücü Belgesi Kullanım Yaşı

Bütün Grup araçlar için en az 25 yaşını, doldurmuş olmak ve 3 yıllık yerli veya uluslararası geçerli ehliyete sahip olmak gerekmektedir.

İlave Sürücü

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür.Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

Fiyatlara Dahil Olan, Olmayan Hususlar

Fiyatlara araçların bakım giderleri ve kasko dahildir.
Yakıt, köprü, otoyol ücretleri, trafik cezaları ile ekstra sigortalar (Hırsızlık Sigortası, Lastik, Cam, Far), tek yön ücreti araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu, navigasyon cihazı gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV) Fiyatlara dahil değildir.

Ödeme - Depozit

Kira ücretlerinin ödenmesinde Vısa ve Mastercard kredi kartları kabul edilir. Mail order formu veya nakit depozit alınır.

Trafik Cezaları

Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120 km şehirlerarası yollarda 90 km ve şehir içlerinde ise 50 km hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz.
Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Adıyaman Akın Rent A Car'a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir.

Araçların sürücü kusurları nedeniyle, resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Diğer Hizmetler

İhtiyaç duyulan Şoförlü Lüks Araç ve Transfer talepleriniz için Adıyaman Akın Rent A Car'ı arayabilirsiniz.

0537 638 70 79  -  0416 214 02 32

Hasar Sorumluluk Sigortası (CDW)

Adıyaman Akın Rent A Car'dan kiralanan araçların kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek hasarlar ve tüm sorumluluklar kiracıya aittir.Hasar sorumluluk sigortası, kiracının kullanımı sonucu doğabilecek maddi zararları teminat altına alır.

Hırsızlık Sigortası (TP)

Kiracı bu sigorta ile kiraladığı aracı çalınmaya karşı teminat altına alabilir.

Lastik - Cam - Far Sigortası (HTW/LCF)

Kiracı dilerse bu sigorta ile, Kasko Sigorta kapsamına girmeyen, lastik yarılması, cam, far kırılmalarından doğabilecek hasarları teminat altına alabilir.

Kilometre Limiti

Araçlarımızın günlük kilometre sınırı 250 km'dir. Aylık kiralamalarda ise 5000 km'dir. Müşterilerimizin talebine göre kilometre sınırlarında değişiklik yapılabilir.

Önemli Not :

Kullanımdan doğabilecek hasarlar, araç üzerinde bulunan ruhsat, trafik seti, plaka vb gibi iç, dış donanımlarının zarar görmesi sigorta kapsamına girmez. Kaza raporlarının 48 saat içinde Adıyaman Akın Rent A Car'a ulaştırılması gerekmektedir.
Kiralayana ait araçlar, Türkiye'de geçerli yasalar ve sigorta mevzuatı zorunlu ve isteğe bağlı sigortalarla teminat altına alınmıştır. Kiracı için ilave bir prim ödemesi gerektirmeyen zorunlu Mali Mesuliyet Sigortası ile kazaya karışan Adıyaman Akın Rent A Car aracını kullanan sürücü haricindeki 3. şahısların tedavi giderleri ile maddi hasarları ölüm ve sakatlık giderleri kanun ile çizilmiş limitler dahilinde karşılanır. Adıyaman Akın Rent A Car zorunlu sigortalar dışında aşağıda belirtilen sigortaları isteğe bağlı olarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Kiracı günlük ekstra ücretlerini ödemek ve sözleşmenin ön yüzündeki kabul kutucuğunu imzalamak suretiyle bu bölümde açıklanan teminatlardan yararlanabilir.

Tüm Sigortaların Geçerli Olabilmesi İçin;

Tüm trafik kanun ve kurallarına uyulması,
Kötü kullanım ve tam kusurlu olunmaması,
Aracın alkol ve uyuşturucu etkisi altında kullanılmaması,
Aracın yasal hız sınırlarının dışında kullanılmamamsı,
Alkol ve trafik raporlarının araç yerinden oynatılmadan alınmış, en geç 48 saat içinde Adıyaman Akın Rent A Car'ya ulaştırılmış olması,
Sürücünün kira sözleşmesine kayıtlı olması,
Aracın ehliyetsiz sürücülere kullandırılmaması gerekmektedir. Aksi taktirde sigortalar geçersiz sayılacak ve kiracı tüm hasarlardan sorumlu tutulacaktır. Ayrıca, Adıyaman Akın Rent A Car yetkililerine, yetkili trafik ekiplerine ve yerel kolluk kuvvetlerine yanıltıcı beyanlarda bulunmak ve araçların trafiğe kapalı ve yasak bölgelerde kullanılması ile aşırı yük ve yolcu taşınması sigortaların kendiliğinden iptaline neden olacaktır. Kaza anında en kısa sürede; 0537 638 70 79 numaralı acil servis telefonlarının aranması ve bildirimde bulunulması zorunludur.

Adıyaman Akın Rent A Car fiyat koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 
Sana en uygun aracı bul!
Lütfen arama için
2 veya daha fazla kriter seçiniz.
Bagaj Sayısı
Adıyaman Rent A Car’e nasıl ulaşırım?
Google maps’ten yol bilgisi almak için tıklayın!
Whatsapp Destek!
© 2020 Adıyaman Akın Rent A Car. Tüm Hakları Saklıdır.

Antalya Avukat,Airbag Tamiri,Lewes taxis